OZ-ONE Eļļa

OZ-ONE eļļa – tā ir kosmētiska eļļa uz farmakopejas olīveļļas bāzes, kas piesātināta ar OZONU (Ozons ir visaktīvākā skābekļa forma). Šo eļļu var plaši pielietot kosmētiskajos un atveseļošanās nolūkos. Pateicoties olīveļļā esošajiem vitamīniem, oleīnskābei un antioksidantiem, OZ-ONE eļļa uzlabo ādas reģenerāciju, veicina šūnu piesātināšanu ar vitamīniem, uzlabo ādas stāvokli, reģenerē un atjauno. OZONS ir dabisks antiseptiķis un veicina ādas sadziedēšanu un atjaunošanu, piedod mundruma sajūtu un veicina noguruma pazemināšanos.

Kosmētiskā eļļa OZ-ONE:

ozone

  • OZ-ONE eļļa ķermeņa, sejas un roku ādai – uzlabo ādas elastību, baro un piesātina ar skābekli. Ozona eļļas izmantošana noved pie grumbu izlīdzināšanas, atgriež ādai tvirtumu, piedodot veselīgu un starojošu izskatu.
  • Sejas masāžas kurss ar kosmētisko eļļu OZ-ONE – divu nedēļu laikā pirms gulētiešanas nelielu eļļas daudzumu ieziest maigām apļveida kustībām. Jau pēc 3 – 4 masāžas procedūrām ar ozona eļļu izlīdzinās sīkas grumbas, paaugstinās ādas elastība, uzlabojas sejas krāsa. Āda kļūst mitrināta, pilnībā pazūd nepatīkama tās savilkšanas sajūta. Vienlaicīgi uzlabojas arī vispārējā pašsajūta!
  • OZ-ONE eļļa nomierina un atjauno ādu pēc depilācijas un vaksinga.
  • Matu maskās – uzlabo matu struktūru, padara matus mirdzošus un zīdainus. Pirms galvas mazgāšanas nepieciešamo OZ-ONE eļļas daudzumu uzklāt uz matiem, sadalot to visā matu garumā. Pēc 15- 20 minūtēm izmazgāt ar šampūnu. Lietot 1 – 2 reizes nedēļā.
  • Veicina atbrīvošanos no pinnēm un putām – noved pie ātras iekaisušu rajonu sadziedēšanas, neatstājot rētas.
  • Vannas ar OZ-ONE eļļu veicina stresa noņemšanu. Vannai pievieno 1 – 2 ēdamkarotes eļļas, šāda vanna palīdz jūsu organismam atpūsties, piedodot tam spēkus, pateicoties skābeklim, āda kļūst gluda un zīdaina, bet jūsu pašsajūta – lieliska, bez noguruma pēdām pēc darba dienas. Ieteicamais vannošanās laiks 15 – 20 minūtes.
  • Ķermeņa masāža, izmantojot kosmētisko eļļu OZ-ONE, paaugstina ādas tvirtumu, rada imūno barjeru vīrusu un bakteriālo slimību laikā. Eļļa ir lielisks līdzeklis pret hroniskā noguruma sindromu .
  • Ķermeņa masāžu ar kosmētisko eļļu OZ-ONE izmanto arī, ja ir tādas problēmas kā celulīts un ādas strijas. Ozonam nokļūstot ādā, tiek sadedzinātas tauku šūnas (lipīdi) un uzlabojas ādas mikrocirkulācija.
  • Aptīšanas ar ozona eļļu – nepārspējams līdzeklis striju, asinsvadu „zvaigznīšu” un nelielu varikozo vēnu novēršanai. Rezultātā strijas un rētas iegūst veselīgas ādas krāsu, kļūst blīvākas un praktiski izzūd.

Nav ieteicams izmantot ozona eļļu, ja ir alerģija uz Ozonu, kā arī uzklāt to uz hematomām un rētām. Nepieciešamības gadījumā konsultējieties ar ārstu.

Rīga

Valdeķu 65 –  t.22338835

Jēlgava
Salons “HAIR code”
Akadēmijas  28 – t.63026699,  29667949

Rezekne   –   t. 294 55 087

Jūrmala  –     t. 2962 1513